Правила внутрішнього розпорядку
для учнів Миколаївської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів № 12

1. Учні приходять до школи за 15 хв. до початку занять.

2. Для учнів введена шкільна форма чорного кольору.

3. Для уроків фізичної культури необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття.

4. На уроці учень повинен мати необхідні підручники, зошити, щоденник, навчальні приладдя згідно з розкладом уроків, виконувати вимоги вчителя.

5. Забороняється приносити до школи та на її територію вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, холодну зброю, ріжучі предмети, газові балончики та інше.

6. Суворо забороняється тютюнопаління в школі та на її території.

7. Не дозволяється самовільно виходити зі школи під час занять.

8. У разі пропуску навчальних занять учнем, необхідно пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або пояснювальну записку від батьків із зазначенням причини пропуску.

9. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати один одного, вживати непристойні вирази і жести.

10. Учні 8-11 кл. чергують за графіком по школі: збирають інформацію про відсутніх, слідкують за порядком на перервах у їдальні, коридорах школи.

11. Чергові учні по класу відповідають за порядок у навчальному кабінеті, провітрюють приміщення, допомагають вчителю підготувати клас до наступного уроку.

12. Всі учні школи зобов’язані берегти майно школи, підручники та свої особисті речі.

13. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись в приміщенні школи без нагляду педпрацівників.

14. Всі учні школи зобов’язані виконувати правила внутрішнього розпорядку.