ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

21 жовтня на базі нашої школи відбулося засідання Школи молодого вчителя під керівництвом методиста Миколаївського науково-методичного центру Цуркан Л.В. Педагоги з невеликим стажем роботи різних шкіл міста відвідали майстер-клас вчителя української мови та літератури Чернишової Лариси Михайлівни.
/Files/images/шмв (4).jpg
Вчитель вищої категорії Чернишова Л.М. провела відкритий урок з розвитку мовлення у 7-А класі на тему «Особливості побудови опису зовнішності людини».
/Files/images/шмв (8).jpg
Урок був цікавим та змістовним, насиченим багатьма формами роботи.
Вчитель вдало поєднала мовленнєву та культурологічну лінії навчання. Протягом уроку неодноразово зверталась до елементів національно-патріотичного виховання.

/Files/images/шмв (9).jpg

Учні продемонстрували глибокі знання з предмету, виявили активність, творчий підхід до виконання завдань.

/Files/images/шмв (10).jpg

Також Лариса Михайлівна презентувала досвід позакласної роботи у школі. Її робота відзначається різноманітністю заходів, цікавими формами їх проведення. Школярі беруть активну участь у підготовці та проведенні тематичних лінійок, виставок, конкурсів, присвячених українським визначним датам та відомим діячам літератури та культури нашої країни.
/Files/images/шмв (17).jpg
Вагомим результатом професійної діяльності вчителя Чернишової є учнівські навчальні досягнення.
Щорічно учні школи виборюють призові місця у шкільних та міських олімпіадах та мовно-літературних конкурсах.

/Files/images/шмв (18).jpg

Бажаємо нових професійних досягнень!