Мозаїка Першого уроку

Після святкових мотивів урочистої лінійки учні 1-11 класів у своїх затишних сучасних кабінетах провели Перші уроки у 2019-2020 навчальному році. Увага педагогів була зосереджена на формуванння мовної компретентності з метою зміцнення державної функції української мови, сприяння її вільному розвитку й використанню. Учні 8-х класів стали учасниками бібліотечного уроку «Мова – твого життя основа», проведеного в стінах бібліотеки –філіалу № 9 ЦБС для дітей. Класні керівники зосередили увагу під час Перших уроків і на вихованні ціннісного ставлення до себе з метою реалізації особистісно орієнтованого підходу до здібностей, нахилів кожної дитини. Завдання та форми роботи, застосовані класними керівниками сприяли створенню умов для саморозвитку, самовдосконалення, самореалізації, активної життєвої позиції. Учні 9-х класів взяли участь у бібліотечному квесті «Життя не вічне – вічні цінності людські» в центральній міській бібліотеці для дітей імені Ш.Кобера та В.Хоменка.

Учні 1 – х класів були залучені до проведення квесту «Раді знайомству, 12-та школо!». На станціях «Бібліотека», «Спортивна зала», «Їдальня», «Класна кімната» їх чекало знайомство зі світом книги та літературними героями, цікаві вікторини та пригощання смаколиками, веселі руханки та естафети.

Галерея "Мозаїка Першого уроку 2019"

Прес-центр школи