Ювілейне свято Першого дзвоника

2 вересня 2019 року Миколаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 відзначила свій 50-річний ювілей. Цього року День Знань став особливим, тому що це була 50-та урочиста лінійка, на якій школа прийняла 50-ту зміну з 75-ти першокласників! Уже півстоліття заклад є осередком освіти, культури, виховання в мікрорайоні. За свою піввікову історію школа дала путівку в доросле життя багатьом покоління учнів. У цих міцних мудрих стінах зростали майбутні успішні юристи, спортсмени, актори, співаки, танцюристи, керівники, лікарі, патріоти-захисники. Та що й казати, випускниками нашої школи є цілі родинні династії: від дідусів та бабусь до їхнів онуків і правнуків. На святі була присутня депутат міської ради, Кисельова О.В, яка є найшановнішими гостем закладу освіти. Під час урочистої лінійки випускники минулих років вітали школу мовою своєї творчості: піснями, танцями. Окрасою свята стала хореографічна композиція, що поєднала батьків та учнів –першокласників. А педагоги школи об’єдналися в почесне коло під час флешмобу «Серце віддаю дітям».

Галерея "Перший дзвоник 2019"

Прес-центр школи