ПРО ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ

Про зарахування дітей до 1 класу

Шановні батьки!

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 повідомляє, що прийом документів, необхідних для зарахування дітей до 1 класу, відбудеться з 27 КВІТНЯ по 31 ТРАВНЯ 2020 р.

У зв’язку з карантином визначений наступний режим прийому документів та їх копій:

Заява та документи надсилаються електронною поштою у сканованій формі (крім медичних довідок, які мають бути надані після закінчення карантину).

Для батьків або осіб, що їх замінюють, у яких відсутня електронна пошта, у закладі освіти буде створено поштову скриньку, куди можна буде покласти документи.

Документи, що надаються:

• Заява на ім’я директора (завантажити заяву);
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання інклюзивно-ресурсного центру.

Після надходження документів на електронну адресу батькам буде надано відповідь про прийняття відповідних документів.

Електронна адреса школи: nikolaevschkola12@ukr.net