Платонов Іван, учень 1-В класу, став переможцем ХХ конкурсу української патріотичної пісні

20-й конкурс української патріотичної пісні "Червона калина" став рекордним як за тривалістю, так і за кількістю учасників та виконаних творів. В конкурсі взяли участь близько чотирьохсот учасників. Вони виконали більше 100 патріотичних пісень. В конкурсі взяли участь 25 ансамблів, 5 дуєтів, 2 тріо та 73 солісти з Миколаєва, Жовтневого, Врадіївського, Доманівського, Березанського, Очаківського, Баштанського, Єланецького, районів.
Їх оцінювало журі в складі: Юрій Діденко - голова, народний депутат ІV скликання, Президент фонду "Дітям України", начальник управління культури Вітовської райдержадміністрації Сергій Гололобов. Олега Оленіна - кандидата педагогічних наук, Леоніда Дудюк – доцент, кандидат філологічних наук, Віктор Білоног - композитор, співак.

Організаторами конкурсу виступили фонд "Дітям України", обласне управління освіти, управління у справах сім'ї, дітей та молоді міськвиконкому, Народний Рух України, міський коллектив Будинку вчителя.

У напруженій творчій пісенній боротьбі серед виконавців у молодшій віковій групі перше місце виборов Платонов Іван Миколаївська ЗОШ № 12.